Про нас

ЧОМУ?

Ми створюємо рекреаційні комплекси, на яких діють такі принципи:

+ Безпека клієнта понад усе

+ Зберегти природу для нащадків

+ Успішний бізнес

ЩО?

Наша мета.

Команда "Полтава-СКІ", завдяки фаховому супроводу, допомагає у реалізації ідеї створення в Україні єдиного рекреаційного парку, де буде відбуватися відновлення всього населення країни і наших гостей, а поряд з цим і самої природи. Ми готові, разом із замовниками/партнерами створювати якісний рекреаційний/гірськолижний бізнес-продукт, який максимально збільшить індекс інвестиційної привабливості, а користувачам – задоволення та безпечний відпочинок. Замовник і ми – це завжди одна команда, яка, завдяки синергійній співпраці, створює якісний продукт на рівні світових стандартів.

ЯК?

Ми об’єднуємо вчорашніх конкурентів, а сьогодні партнерів, через такі ініціативи:

+ Ми створюємо «дорожню карту» порозуміння громади, влади і інвестора.

+ Об’єднання ресурсів – для реалізації ідеї КарпатиСуперСкі – кожен учасник є рівний, серед рівних.

Початок діяльності нашої компанії.

Офіційне утворення компанії відбулося у квітні 2004 року, але йому передував тривалий підготовчий етап, що розпочався в середині 1990-х років. Тоді тема гірськолижного будівництва в Україні ще була нерозвинена. Практично не існувало законодавчої бази, відсутня була культура інвестування у рекреаційну бізнес-діяльність. Громади не бачили потреби у розвитку гірськолижної індустрії. Перші канатні підйомники в Україні збудовано ще у 1960-х роках та вони знаходилися у підпорядкуванні спортивних відомств. Їхнє використання широким загалом не планувалося, ані технічно, нормативно/законодавчо.

Новий етап розвитку рекреаційно - гірськолижного ринку послуг в Україні.

На початку 2000-х років, вже добре розуміючи, що культуру створення/експлуатації/безпеки на рекреаційних комплексах в Україні потрібно тільки започаткувати, ми вирішили власним коштом влаштовування міжнародних конференцій та «круглих столів», куди запрошували зі альпійських країн спеціалістів у галузі будівництва та обслуговування об’єктів гірськолижної інфраструктури, і в першу чергу представників таких комплексів, які раніше вже об’єдналися у Sellaronda і DolomitiSuperSki, з одного боку, та власників, керівників рекреаційних, технічного персоналу гірськолижних комплексів, з іншого – всі ці люди могли отримати відповіді на важливі для них питання, піднявши тим самим свою фаховість.

Запозичення передового досвіду.

У 2006-му році технічним спеціалістам українських рекреаційних коплексів , які пройшли навчання, ми видали сертифікати , що засвідчувало їхній рівень підготовки. На той час фахівці і експерти "Полтава-СКІ" могли поділитися досвідом, який базувався на практичних напрацюваннях вже на 45-ти гірськолижних комплексах в Україні, а також з’явилася практика роботи за кордоном.

Комплексний підхід має свої переваги.

Кожен наш проект амбітний та цілком індивідуальний. Наша робота складається із декількох інжинірингових етапів, сюди входить етап формування концепт-ідеї майбутнього РК, майстер-план, та проектні етапи, підбір і поставка обладнання, будівництво, введення в експлуатацію і навчання персоналу.

Про деякі наші роботи.

Передпроектна частина реалізована на Боржавському хребті (Україна), проектування здійснювалося на гірськолижному комплексі "Буковель". Нашими спеціалістами збудовано канатні дороги у Тбілісі (Грузія), на гірськолижному комплексі "Чімбулак" поряд із Алмати (Казахстан), на найвищій українській гірськолижній базі "Драгобрат". Монтаж конструкцій канатних доріг здійснювався у Габалі (Азербайджан).

Високий рівень експертності членів нашої команди дозволяє нам створювати рекреаційні об’єкти "під ключ", як в Україні так і в різних країнах світу. Замовниками послуг "Полтава-СКІ" виступають такі регіони, як Східна Європа, Середня Азія та Близький Схід.

В нашій команді працюють високо ціннісні фахівці.

Наша сила в наших експертах – це люди із багаторічним (30-45 років і навіть більше) досвід по створенню і експлуатації найкращих у світі рекреаційних комплексів, наші фахівці є високо ціннісними і відповідальними. Ми здійснюємо первинне навчання і перекваліфікацію під наглядом європейських досвідчених спеціалістів. Наше партнерство з лідерами світового ринку в рекреаційній галузі вимагає від нас дотримання умов, що гарантують замовнику наших послуг високий експлуатаційний рівень РК.

Наша компанія, наші експерти, представники, розташована в Україні та за кордоном, таким чином.

Головний офіс знаходиться в Полтаві, а сервісний центр в містечку Рахів, що на Закарпатті.

Україна - місце перетину цивілізацій. Нині наша країна є тим мостом, через який можливе просування європейських стандартів гірськолижної справи України, що утворилися після розпаду Радянського Союзу. Ми розглядаємо нашу роботу – не тільки, як якісне проектування, будівництво та експлуатацію обладнання на рівні світових стандартів. Ми допомагаємо європейцям адаптуватися до реальних умов у пострадянських країнах.

Міста, де знаходяться наші офіси обрано не випадково. Місто Рахів розташовано за декілька годин їзди від будь-якої точки українських Карпат, тобто у районі концентрації близько 70% гірськолижних об’єктів країни. Полтава ж знаходиться у центрі України, на перетинові головних шляхів. Звідси ми також можемо оперативно реагувати на будь-які сигнали наших клієнтів у центральній, східній та південній частинах країни.

«Полтава-СКІ» розбудовує свою мережу представників не тільки в країні, а і за кордоном. Один із наших представників вже працює в Грузії.

Невід’ємною рисою компанії є.

Вся діяльність "Полтава-СКІ" абсолютно прозора. Членами нашої команди є досвідчені експерти/практики з альпійських країн. Ми перші в Україні, хто втілює в життя проекти гірськолижного бізнесу "під ключ". Доволі часто, наша діяльність випереджає законодавчу базу України, у цих випадках ми керуємося євро-нормами. Подекуди, доводиться брати на себе державницьку функцію, ініціюючи появу необхідних документів, які дозволяють проводити нашу роботу у правовому полі. Але нас це не зупиняє.

 

Ліцензія та дозволи