Проектування

Якісне проектування – запорука багаторічної успішної діяльності у будь-якій сфері. Всесезонні рекреаційні комплекси та канатні дороги вимагають особливого підходу, адже будівництво завжди проводиться у нетипових умовах. "Полтава-СКІ" надає повний спектр послуг по проектуванню канатних доріг, зимових і літніх парків відпочинку.

Досвід

Нам є чим пишатись, проте ми прагнемо кращого. Спеціалісти "Полтава-СКІ" здійснювали будівельно-монтажні роботи на гірськолижних комплексах у таких країнах, як Грузія, Азербайджан, Казахстан, низку проектів реалізовано на українських теренах. Ми працюємо на ринку конструкторсько-проектувальних послуг вже більше 10 років.

Як ми працюємо?

Спеціалісти компанії займаються детальним аналізом перспектив розвитку об’єкта, враховуючи географічні умови, місце розташування, попередньо оцінюючи об’єми інвестицій та прибутків, що допомагає вберегтися від зайвих витрат у майбутньому. Наші експерти, за побажанням замовника, можуть провести аналіз перспектив розвитку усієї гірської зони в обраному регіоні. На цьому етапі ми надаємо наступні послуги:

  • Технічне консультування на передпроектній стадії.
  • Обґрунтування будівництва містить не тільки питання проектних робіт, але й аналіз перспективи розвитку, як у масштабах конкретного об’єкта, так і регіону в цілому.
  • Робочий проект розробляється на підставі заявки від замовника, згідно з нормативними умовами країни, де ведеться будівництво.
  • Авторський нагляд, що здійснюється нашими спеціалістами, гарантує високу відповідність проектних робіт подальшій реалізації на стадії будівництва.
  • Технічний нагляд, який надає "Полтава-СКІ", націлено на постійний контроль якості будівельних та монтажних робіт.
  • Здача об’єкта в експлуатацію відбувається при безпосередній участі замовника. Наша компанія виконує оперативне оформлення усієї необхідної виконавчої документації.
  • Виготовлення паспорту гірськолижної траси.

Турбота про екологію.

Вже на стадії проектування ми піклуємося про довколишнє середовище, намагаючись проектувати об’єкт таким чином, щоб екосистема регіону не була порушена чи пошкоджена будівництвом і подальшою діяльністю. Проекти "Полтава-СКІ" розробляються із врахуванням європейських норм безпеки як для відпочиваючих, так і для природи регіону в цілому. 

Більше інформації про фірму Geode, Ви можете знайти www.geode.cc