Вживане обладнання PistenBully

Ратраки "PistenBully" мають значний ресурс механізмів та велику міцність конструкції. Саме тому чимало з них протягом своєї експлуатації змінюють двох-трьох власників, навіть не потребуючи ремонту. Період зносу головних функціональних елементів сягає 15 років. Нині ратраки "PistenBully" експлуатуються у більш ніж 60 країнах. Значна частина з них – техніка, що була у використанні. Машини із вторинного ринку користуються великою популярністю, а придбання такого ратрака – чудовий шанс отримати найсучасніше високоякісне обладнання за низькою ціною. 

Бувші у використанні ратраки мають чотири рівні ремонту.

  • Economy – продіагностована машина із листом контролю, переліком несправностей та запчастин, що потребують заміни. Ратраки цього рівня не ремонтуються, а надходять у продаж в тому вигляді, у якому були отримані від попереднього власника.
  • Standart – продіагностована машина із проведеними ремонтом та заміною непрацюючих механізмів і вузлів. Додається гарантія на 500 м.г. (1 сезон).
  • Premium – повністю відновлена техніка із зовнішнім косметичним ремонтом. Додається гарантія на 1000 м.г. (1 сезон).
  • Select – ратраки у відмінному стані. Двигун та вузли відновлено до першопочаткового стану із відповідною документацією від фірми-виробника. Додається повна гарантія (як на нову техніку) та ваучер на безкоштовне навчання оператора. Кожен ратрак "PistenBully" має сертифікацію DEKRA. Власник може скористатися додатково ста годинами сервісного обслуговування та двома літніми ревізіями.