Телемікс

Гнучкий підхід до ваших справ


Телемікси компанії "Leitner" - ідеальне поєднання двох типів канатних доріг, які можуть задовольнити потребу в пересуванні лижників та простих відвідувачів. Установка являє собою мікс із крісельної та гондольної канатних доріг. Він став можливим завдяки високому рівню уніфікації головних вузлів. Телемікс поєднав у собі найкращі риси двох систем канатного транспорту, такі як: економічність, комфорт, надійність та висока продуктивність. 

Відмінності телеміксів "Leitner":

  • модульний концепт станцій, гнучкий дизайн;
  • висока надійність за рахунок використання міцних та довговічних матеріалів;
  • простота у використанні та обслуговуванні за рахунок технічних нововведень, запатентованих компанією;
  • стійкість рухомих конструкцій до зовнішніх впливів (вітру, вологості, снігу тощо);
  • гнучке вирішення проблеми транспортування різних груп людей із різними потребами (гірськолижники користуються відкритим підйомником, а звичайні відвідувачі можуть використовувати комфортабельні гондоли).

На крісельній канатній дорозі використовуються дво-, чотирьох - чи восьмимісні крісла із можливістю підігріву чи установки полікарбонатного блістера, який захищає пасажирів від погодних впливів. На гондольній гілці використовуються гондоли "Diamond" та "Ruby". "Diamond", в залежності від комплектації, може перевозити від чотирьох до десяти пасажирів. Кабіна обладнується низкою додаткових гаджетів (підігрів сидінь, підставки для лиж тощо). "Ruby" розрахована на вісім пасажирів. Увесь рухомий склад має гідравлічні амортизатори, які не дозволяють розгойдуватися кабінам чи кріслам від поривів вітру.