MiniMetro

Автоматичний, швидкий, економічний, екологічний і майже безшумний – саме такий транспорт розробила компанія "Leitner".


"MiniMetro" вже успішно працює у Гон-Конгу, Нью-Йорку, Інсбруці, Перуджі. Це найкращий транспорт для коротких та середніх дистанцій. Він ідеально підходить для міст, великих наукових чи торгових центрів, потужних промислових вузлів.

  • Економічність. "MiniMetro" не потребує значних витрат при введенні в експлуатацію. Утримання системи значно дешевше за більшість інших видів транспорту. Автоматизація зробила непотрібним втручання людини у рух кабін місткістю до 50 чоловік. Відсутність складних двигунів та багатьох механізмів дозволяє відмовитися і від значної частини технічної обслуги. Це все суттєво здешевлює вартість експлуатації.
  • Низькі енергозатрати. Вагони рухає центральний привід. На простоях і зупинках рухомий склад майже не споживає електроенергії, а при гальмуванні - навпаки – повертає енергію назад у мережу, перетворюючи двигун у генератор.
  • Безпечність для природи. "MiniMetro" – автоматичний електричний залізничний транспорт, двигун якого не забруднює оточуюче середовище. Вагони пересуваються на гумових колесах, що зменшує шумове забруднення.
  • Гнучкість використання. Рухомий склад може працювати у будь-яку погоду. Автоматизована система керування кабінами дозволила фактично ліквідувати людський фактор у роботі. Вагон приїжджає на зупинку точно по розкладу, а невеликі інтервали у рухові не примусять городян довго чекати транспорт на зупинці.