Відповідальна та складна робота має виконуватися кваліфікованими фахівцями з досвідом.

По такому принципу діють наші постійні клієнти ГК «БУКОВЕЛЬ», тому регулярно замовляють у нас ті послуги на яких ми спеціалізуємося вже багато років.

На крісельних канатних дорогах в 99% випадків використовується 1 канат який виконує функцію несучого і тягового. В такому випадку можна сказати що безпека пасажирів буквально висить на цьому канаті. Отже він має бути міцний, надійний та вчасно обслужений.

Тим не менш канати мають властивість розтягуватися і за певний час настає момент коли їх треба вкоротити щоб далі безпечно експлуатувати канатну дорогу. Для чого запрошується спеціальний фахівець який має кваліфікацію для виконання такої роботи.

На сьогодні ми продовжуємо виконувати роботи по вкороченню канатів на кількох канатних дорогах ГК «БУКОВЕЛЬ», наші працівники виконують свої обов’язки якісно, професійно та вчасно, не дивлячись на всі незручності та перепони які виникають на їхньому шляху (див. фото)!

Дякуємо Сергій Радько та Руслан Лотов за натхненну роботу і чекаємо Вас вдома!

Всім нашим клієнтам, та читачам рекомендуємо вчасно обслуговувати всю свою техніку та користуватися послугами професіоналів.

Для консультації звертайтесь:

+380675710715

sales-service@poltava-ski.com.ua