Налагоджувальні роботи на ППКД гірськолижного комплексу «Чимбулак»

 Літо - час провести діагностику та налагодити складне обладнання на гірськолижному комплексі. Саме такими «літніми» завданнями зараз зайняті фахівці фірми «Полтава-СКІ» у нашого шановного клієнта - ГК «Чімбулак».

Алмати зі своєю розвинутою рекреаційною інфраструктурою вже зараз претендує на те, щоб приймати Зимові олімпійські ігри у 2022 році. Комплекс «Чимбулак», розташований недалеко від цього міста, займає найважливіше місце в інфраструктурі. Ми вже писали про те, як  відбувався монтаж 2-х гаражів канатних доріг LEITNER «ТМХ-4-8» - «Комбі-1» і «Комбі-2».

Зараз «Полтава-СКІ» спільно з італійськими фахівцями фірми «Leitner» займається технічним обслуговуванням канатних доріг «Комбі-1» і «Комбі-2», ведуться пуско-налагоджувальні роботи у гаражах для рухомого складу (крісла і кабіни) відповідних канатних доріг. 

Якщо ви бажаєте , щоб ваш гірськолижний комплекс або рекреаційний об'єкт зустрів новий сезон у всеозброєнні - зверніться в «Полтава-СКІ».  Досвід, знання та передові технології, які ми активно впроваджуємо на всьому пострадянському просторі, гарантують вам безаварійну і надійну роботу гірськолижного обладнання