Презентація всесезонного ратрака для розчистки заростей у Вінниці

Вперше в Україні пройшла презентація спеціальної машини «PistenBully 100 All Season», призначеної для різних служб і сільського господарства.

Показ нової техніки проходив під час Міжнародних змагань енергетиків країн СНД у м. Вінниця. Ратрак «PistenBully 100 All Season» призначений, в першу чергу, для розчищення заростей і чагарнику, однак може бути перетворений і в «зимову» машину за допомогою навісного обладнання. Дана техніка була розроблена в «Kässbohrer» на базі ратрака «PistenBully 100» під замовлення для Вінницької Південно-західної енергетичної системи. Спецмашина здатна прокладати шлях по території , яка заросла високим чагарником, очеретом,  та молодими деревами до 10 сантиметрів у діаметрі стовбура. Низький тиск на грунт не дає загрузнути навіть на нестійких грунтах.

  

На випробуваннях машина показала себе досить гідно. Головне застосування, яке очікує на ратрак в майбутньому - очищення трас під лініями електропередач від заростей і молодняка. Компанія «Полтава-СКІ», спільно з фірмою-виробником ратраків «PistenBully» здійснює продаж, сервіс і ремонт снігоущільнюючої техніки і машин на її базі . Також, з метою підвищення терміну служби цих цінних машин, ми регулярно проводимо тренінги та навчальні курси для водіїв ратраків різних типів.