Обслуговування GD8 Dohuk в Курдістані (Ірак) пройшло успішно

Планові роботи по вкороченню канату було виконано швидко і професійно спільними зусиллями працівників Полтава-СКІ та Leitner Ropeways

Вчасне та кваліфіковане обслуговування канатної дороги – це в першу чергу, запорука безпеки працівників та пасажирів. Тому завод-виробник – LEITNERRopeways та сервісна компанія Полтава-СКІ, завжди наполегливо рекомендують своїм клієнтам проводити своєчасні роботи на всіх канатних дорогах. Тільки так, вдасться зберегти обладнання в робочому стані довгі роки, а безпеку та комфорт на належному рівні.

Один з найбільш навантажених елементів канатної дороги, це її основа – канат, якраз обслуговування цього елементу ми і провели на об’єктіGD8 Dohuk. На сьогоднішній день використовуються різні типи канатів, в залежності від необхідних вимог конкретної місцевості, та типу обладнання, та який би канат не був вчасне вкорочення має бути виконано якісно.

На цьому обєкті роботи були виконано згідно плану, вчасно та на належному рівні, завдяки професіоналізму Полтава-СКІ, багаторічному досвіду LEITNER Ropeways, та якісній підтримці від замовника послуги.