Механік «Полтава-СКІ» пройшов навчання у Німеччині

У світі, що постійно змінюється, потрібно бути завжди на крок попереду. Саме тому спеціалісти «Полтава-СКІ» регулярно навчаються та проходять перекваліфікацію у провідних виробників обладнання для рекреаційної галузі  зі всього світу.

В лютому цього року група наших спеціалістів вже проходила навчання в компанії «LEITNER ropeways», де вони знайомилися із останніми тенденціями продаж складного обладнання для канатних доріг. Нині ж з навчання повернувся ще один наш представник - механік. Головною метою цих кваліфікаційних курсів, що проходили в Німеччині у Лаупхаймі (головний офіс «Kässbohrer Geländefahrzeug AG») було поглиблене відпрацювання навиків ремонту та технічного обслуговування ратраків  «Pistenbully» та спеціальних машин на їх базі – «Greentech». Розглядалися питання зборки та розбирання цих всюдиходів. До слова – це не перше і не останнє наше навчання у фірмі «Kässbohrer Geländefahrzeug AG», офіційним представником якої є «Полтава-СКІ». Різноманітні тренінги, курси, презентації, в яких беруть учать наші та німецькі спеціалісти, проходять щорічно.

Отримані знання вже застосовуються на практиці, всіляко покращуючи сервісне обслуговування ратраків, які працюють нині в Україні та за її межами. Більше дізнатися про сервісні послуги компанії «Полтава-СКІ» ви можете у відповідному розділові нашого сайту  чи за телефоном +38 (067) 571-07-15.