Механік Полтава-СКІ місяць працював на курорті «Местія» в Грузії обслуговуючи канатні дороги

Кожна канатна дорога потребує кваліфікованого і своєчасного сервісного обслуговування, але так само вона потребує і ретельного щоденного нагляду, та професійної експлуатації. Наш механік провів 1 місяць на курорті «Местія» допомагаючи в експлуатації канатних доріг.

Є безліч нюансів в роботі канатної дороги, які впливають на довговічність та якість роботи обладнання. Це і особливості щоденного запуску двигуна і спеціальні інструкції щодо регулярних  перевірок та контролю стану датчиків та спец. пристроїв.

Наш механік, перебуваючи у відрядженні в Грузії в лютому ц.р.,  допоміг місцевим фахівцям з питань  якісної експлуатації канатної дороги MestiaCF4. Це чотирьох місна крісельна канатна дорога в живописній гірській місцевості, яка була збудована в 2010 році монтажною командою Полтава-СКІ і з того часу успішно функціонує.

За час перебування на курорті«Местія» , механік Полтава-СКІ встиг не тільки засмагнути і насолодитися славнозвісною грузинською гостинністю але й провести наступні роботи:

-          Заміна кінцевих датчиків системи безпеки;

-          Центрування всіх кінцевих датчиків;

-          Ремонт системи звукового оповіщення;

-          Регулювання гідравлічної системи;

-          Реанімація та запуск бугельного підйомника;

-          Монтаж бугелів;

-          Планування майбутніх регламентних робіт;

-          Складання списку необхідних запчастин;

Клієнти залишися задоволеними роботою нашого фахівця і ми вже плануємо черговий виїзд для проведення регламентних робіт.

З радістю допоможемо Вам в організації експлуатації та обслуговування ваших канатних доріг та іншого обладнання гірськолижних курортів.

Звертайтеся!

+380675710715

sales-service@poltava-ski.com.ua