Гірськолижний сезон підійшов до кінця і саме час подбати про день завтрашній. Власникам рекреаційних комплексів та гірськолижних курортів необхідно підготувати обладнання та техніку до літньої сплячки. Фахівці «Полтава - СКІ» готові допомогти вам у цьому.

Саме в цей час, навесні та влітку, власникам комплексів необхідно провести сезонну консервацію, ремонт і обслуговування гірськолижного обладнання, яке і перетворює звичайні на перший погляд схили в місця відпочинку тисяч людей. Ми пропонуємо вам ці турботи перекласти на наші плечі і скористатися послугами компанії «Полтава-СКІ». Наші фахівці проведуть обслуговування канатних доріг, за вашим бажанням виконають демонтаж рухомого складу, відремонтують або перечалять канат. Системи штучного засніження та снігоущільнююча техніка - ратраки будуть ретельно оглянуті і законсервовані до того моменту, поки не випаде перший сніг. Наші фахівці допоможуть вам спланувати і зміцнити траси для катання, оформити необхідну для них документацію.

Для тих хто планує перетворити свій комплекс на «всесезонний» ми пропонуємо послуги проектної групи яка допоможе реалізувати ваші будь-які найсміливіші мрії. Будьте впевнені - «Полтава-СКІ » зробить все, щоб наступний сезон ви зустріли у всеозброєнні ! Ми готові надати як окремі послуги, так і комплексно обслуговувати ваш гірськолижний комплекс протягом багатьох сезонів. В обличчі «Полтава-СКІ» ви отримуєте в своє розпорядження не тільки вмілі руки, а й умілого менеджера, який розуміє, як можна розвивати рекреаційний бізнес з найбільшою вигодою.