Ратрак – гусенична машина, яка за рахунок малого тиску на ґрунт не грузне у снігу, піску чи на болотах. Ратраки "PistenBully" експлуатуються у більш ніж 60 країнах світу. Їм довіряють життя працівники 10 полярних станцій. Вони створюють гірськолижні траси, видобувають торф, справляються із сніжними заметами, допомагають у сільському господарстві. Звідки така гарна репутація у машин цієї марки? Зараз ви зрозумієте.

Німецька надійність 

Бувші у використанні ратраки реалізуються у багатьох країнах світу. У середньому така машина за своє життя змінює 2-3 власники, отримавши мінімальний ремонт. Хіба це не доказ справжньої надійності?

Легке керування 

Найновішими моделями ратраків "PistenBully" кермувати не важче ніж сучасним автомобілем. Більшість приладів керування машиною та навісним обладнанням знаходяться у зоні одного руху рукою. В той час, як ви робите ледь помітний рух, "PistenBully" виконує складну роботу.

Чисте довкілля 

Виробник цих екстремальних всюдиходів вже давно обладнує частину машин фільтрами системи викиду відпрацьованих газів. Деякі моделі "PistenBully" настільки безпечні, що можуть працювати у приміщеннях, майже не загазовуючи їх. Комбінована дизель-газова система на моделі "PistenBully 600 TwinPover" значно скорочує викид СО2.

Широка ніша використання 

PistenBully виробляє для своїх ратраків безліч додаткового обладнання. Базовий всюдихід за побажанням замовника може перетворитися у зимовий транспорт, мульчувальну машину, бульдозер, пристрій для створення відмінних лижних трас чи гірську "швидку допомогу". 

Допомога у будь-яку хвилину 

Служба обслуговування "PistenBully" має свої філіали у майже 70 країнах світу. Якщо вашому ратраку потрібна допомога – ви її гарантовано отримаєте.

Дізнатися більше про унікальні можливості кожної із цих машин ви можете на сайті компанії "PistenBully".