Ратраки для скошування та мульчування

Господарське впорядкування територій


За час свого використання ратраки довели відмінні всюдихідні якості, вільно пересуваючись навіть по заливним лукам. Така мобільність, у поєднанні із широким вибором навісного обладнання, робить цю техніку універсальною для вирішення різних господарських завдань.

Серія "PistenBully GreenTech" орієнтована на сільськогосподарські роботи та допомогу господарствам різного розміру. Ратраки "Paana", що добре себе зарекомендували у різних метеорологічних умовах та географічних місцевостях, можуть обладнуватися додатковими пристроями для скошування та мульчування.Завдяки мінімальному тиску на ґрунт, ратраки фактично не пошкоджують його верхній шар. Компанія "PistenBully" в рамках турботи за чисте довкілля прагне до поступового скорочення викидів відпрацьованих газів у довколишнє середовище. Це дозволяє працювати навіть у природних заповідниках, де робота іншої техніки просто неможлива.
Ратраки із косаркою та мульчувальним пристроєм можуть застосовуватися для вирішення сільськогосподарських завдань, покосів очерету тощо.