«Полтава-СКІ» відвідала «Mountain Planet 2014»

Французьке місто Гренобль відоме не лише як науковий центр, в 1968 році там були проведені Зимові Олімпійські Ігри. Один раз в два роки тут  проходить одна з найбільших виставок гірськолижної індустрії, у квітні наш шлях лежить до цього французького міста, де на колектив «Полтава-СКІ» очікують нові знайомства та зустрічі із нашими партнерами.

Цьогоріч на виставці були представлені канатні дороги і комплектуючі до них, снігогенератори, ратраки, обладнання для гірськолижних комплексів, спортивний інвентар для зимових видів спорту, техніка для лісного господарства та багато іншого. Представлені тут були і наші шановні партнери: «Kässbohrer GeländefahrzeugAG», «Leitner AG», «Poma», «MND group», «Bartholet BMFGroupAG» та інші. Відвідування таких профільних виставок – це чудова можливість дізнатися більше нового і згодом реалізувати на практиці те, що здавалось неможливим ще вчора.

Нагадуємо, що разом із виставкою в місті Гренобль завершився і гірськолижний сезон 2013-2014 рр., і саме час провести технічне обслуговування, ремонт та підготовку обладнання до нового сезону. Дізнатися більше ви можете тут.