Повноцінне обслуговування роликових батарей на гондольній канатній дорозі «Narikala»

Poltava-SKI прийняла участь у масштабній роботі – обслуговуванні роликових батарей на опорах канатної дороги GD8-Narikala.

Poltava-SKI прийняла участь у масштабній роботі – обслуговуванні роликових батарей на опорах канатної дороги GD8-Narikala.

                Представники компанії LEITNERropewaysвчергове організували мультинаціональну команду на виконання робіт в столиці Грузії. Членам команди стали фахівці від фірми Poltava-SKI та представники компаній: ​DOLOMITI MONTAGGI та SCI, котрі спеціалізуються на виконанні саме таких специфічних робіт по всьому світу.       

                В процесі роботи було виконано повне зняття, розбирання, магнітна дефектоскопія елементів, заміна зношуваних деталей (втулок та пальців) та збірка і монтаж на місце роликових батарей на всіх 3-ох опорах канатної дороги.

                Ці планові роботи були виконано вчасно і згідно з регламентом заводу-виробника для такого типу канатних доріг, що ще раз довело послідовний та фундаментальний підхід керівництва об’єкту до експлуатації обладнання. 

                Нагадуємо всім власникам та експлуатаційникам – вчасне обслуговування канатної дороги це запорука ефективної роботи в сезоні.

               

Для замовлення технічного обслуговування звертайтеся до нас:

                sales-service@poltava-ski.com.ua

                +380675710715

При ранньому замовленні послуг, які будуть виконані влітку - діє знижка 25%.