Обслуговування ППКД на еко-курорті ІЗКИ

Еко-курорт ІЗКИ - місце, де ви зможете чудово відпочити, оздоровитися і познайомитися з  дивовижним краєм України - Карпатами. 

Фахівці ж «Полтава-СКІ» побували на цьому сучасному екологічному комплексі відпочинку із зовсім іншою метою - технічним обслуговуванням канатної дороги.

Канатна дорога крісельного типу дозволяє відвідувачам комплексу в лижний несезон спостерігати за красою навколишніх гір і побачити найдовший гірський хребет Закарпаття – Боржавські полонини . Взимку ППКД використовується для доставки любителів сноуборда та лиж на схили з трасами. Наявність розвиненої структури гірськолижного відпочинку та лікувально-оздоровчого комплексу робить еко-курорт ІЗКИвсесезонним, а тому відпочити тут можна в будь-який час, не підлаштовуючи свою відпустку під зимові місяці.

Фахівці «Полтава-СКІ» також побували в Ізках, де вони провели щорічну ревізію на двомісній крісельній дорозі. Також силами технічної бригади були проведені роботи по тестуванню стану обладнання і складових механізмів канатної дороги . У літні місяці компанія «Полтава-СКІ» пропонує своїм клієнтам повний спектр ревізійних , сервісних і ремонтних робіт на канатних дорогах, системах снігоутворення, сніготрамбувальній техніці та іншому устаткуванні.