"Bye-Bye Bonus" або "Придбай ратрак із вигодою"

"Найновіше" б/в обладнання прямо від виробника, на дуже вигідних умовах - це відноситься до кожного продукт PistenBully від Kässbohrer Geländefahrzeug AG бувшого у використанні. 

Перед початком сезону, спеціалісти з Лаупхайму роблять купівлю б/у техніки ще більш цікавою, знову запускаючи акцію Bye-Bye Bonus. Той, хто до 30-го вересня обміняє свій власний застарілий PistenBully на «більш новий» також бувший у використанні отримає бонус у розмірі: € 5,000 Євро.

Програма Bye-Bye Bonus працює наступним чином:

Для всіх бажаючих Kässbohrer пропонує великий вибір б/в машин. Ті хто вирішить придбати б/в машину із запропонованого асортименту та віддати свою стару машину (до 2002 року виробництва) за неї, отримає бонус 5000 Євро, від вартості "нової" машини. Акція Bye-Bye Bonus діє в період з 1-го березня по 30-те вересня. Для ознайомлення з широким асортиментом б/в машин PistenBully відмінної якості, будь ласка, завітайте на наш портал. Знижка Bye-Bye Bonus вираховується автоматично при виборі цікавлячої Вас машини.
Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, не зволікайте, телефонуйте нашому сервіс-менеджеру Олексію Чекалову +38 067 571 07 15..