«Nivis» - фірма, яка подарувала світу революційну техніку для створення снігу. Інноваційна технологія та європейська якість - це те, чого ви чекали!

 

Компанія «Nivis» у своїх розробках відмовилася від використання компресора, замінивши його інжектором власного виробництва. Це знизило вартість установок, зробивши їх економічними та екологічними. Нова система гарантує створення рівномірного шару снігу на трасі, а отже гірськолижникам, сноубордистам та тюберам буде особливо комфортно!

 

Працює навіть без струму

Відмова від компресора значно здешевила не тільки виробництво, але і наступне обслуговування снігових рушниць та гармат «Nivis». Одна з розробок компанії – снігова рушниця «Ecostick». Цей снігогенератор не потребує струму для своєї роботи, а отже одна рушниця заощаджує вам 4 кВт електроенергії.

 

Економія

Окрім революційно низького споживання електроенергії снігові рушниці та гармати «Nivis» вкрай економічні у використанні. Відмова від компресора скоротила витрати на поточне обслуговування, зокрема на заміну мастила. Форсунки не мають рухомих частин, тож зношуються набагато повільніше за аналоги. У модельному ряді «Nivis» є як керована оператором техніка, так і повністю автоматична із комп’ютеризованою системою керування.

 

Техніка, створена для майбутнього

Важливою ознакою всіх снігогенераторів цього виробника є модульність конструкції. Гармати проектуються під різні види баз (лафети, башти, виносні рукави тощо). Мережа насосних станцій та водогонів високого тиску також має модульний принцип, а отже може легко розширюватись до необхідних вам меж. Снігові рушниці «Nivis» легко інтегруються у систему засніжнення, основу якої складають вентиляторні гармати.

 

Придбай більше, ніж снігогенератор!

Придбати снігогенератори «Nivis», водогони високого тиску та комплектуючі ви можете у компанії «Полтава-СКІ». Окрім цього ми проектуємо та будуємо технічні споруди (насосні станції, підземні та наземні комунікації тощо). Гірськолижний бізнес «під ключ» - це наш профіль, а для відмінного снігу є наш партнер «Nivis»!