Обслуговування канатної дороги «Narikala GD8» в столиці Грузії

Одна із прикрас грузинської столиці - підвісна гондольна канатна дорога , вісь якої проходить по центру міста. Будівництво цієї ППКД здійснила компанія «Полтава -СКІ».

У жовтні 2013 року на Тбіліській гондольній канатній дорозі «Narikala GD8» фахівці будівельно - інжинірингової компанії «Полтава -СКІ» проводили планові роботи з технічного обслуговування вузлів і механізмів. У рамках робіт замінена футеровка привідного і поворотного шківів. Гондольна дорога «Narikala GD8» розроблена компанією «Leitner AG» і побудована в 2012 році силами фахівців «Полтава -СКІ» у столиці Грузії Тбілісі. Нині дорога працює в звичайному режимі, надаючи можливість жителям і туристам спостерігати панораму міста.
Канатний транспорт - зручне рішення для розвантаження автомагістралей великих міст, а також прикраса будь-якої столиці. Приватне підприємство «Полтава -СКІ» готове виконати для своїх клієнтів повний перелік послуг, пов'язаних з проектуванням, придбанням і будівництвом канатних доріг як на гірськолижних комплексах, так і в містах або населених пунктах.