Навчання механіків «Полтава-СКІ» в «Kässbohrer»

Механіки «Полтава-СКІ» пройшли навчання з експлуатації снігоущільнюючої техніки «PistenBully» у Німеччині у найбільшого виробника ратраків - фірми «Kässbohrer».

Спеціальна техніка вимагає від свого оператора відповідних навичок. І хоча ратраки, що виробляються в «Kässbohrer», дуже прості в керуванні, ми прагнемо забезпечити водіїв і механіків максимально повними знаннями з експлуатації цих машин на гірськолижних комплексах . Адже від снігоущільнюючої техніки залежить якість трас. А що, як не траса, є серцем будь-якого гірськолижного об'єкта, працюючого в гірськолижній сфері.

 

У рамках взаємовигідного партнерства між компанією "Полтава-СКІ" та фірмою «Kässbohrer» (виробником ратраків «PistenBully») механіки компанії прийняли участь у навчанні експлуатації ратраків в Німеччині. У найближчому майбутньому планується регулярно проводити подібні заходи, що дозволяють підвищити кваліфікацію персоналу і досягти головної мети - надання максимально якісних послуг з обслуговування та ремонту снігоущільнюючої машин. Всі учасники навчання отримали відповідні сертифікати, що підтверджують отриманий рівень підготовки.

Головна мета технічного персоналу компанії «Полтава-СКІ» - забезпечити безперебійну та безаварійну роботу ратраків «PistenBully» на гірськолижних комплексах України в сезон.