На «Драгобраті» презентували техніку «Kässbohrer Geländefahrzeug AG»

«PistenBully» - снігоущільнююча та всюдихідна техніка, відома у всьому світі. Вона відмінно зарекомендувала себе навіть в Антарктиці, де працювала при екстремальних морозах, не маючи права на поламку.

Презентація ратраків від фірми «Kässbohrer Geländefahrzeug AG» пройшла на гірськолижному комплексі «Драгобрат» на Закарпатті. На заході були присутні близько 30 представників українських гірськолижних комплексів, зацікавлених у володінні цією спеціальною технікою і розвитку бізнесу з її допомогою. Презентація могла б бути більш чисельною, якби не несподівана зміна вибагливої ​​гірської погоди. Приватне підприємство «Полтава-СКІ» є генеральним представником «Kässbohrer» в Україні. Від компанії виробника на «Драгобраті» побували головний менеджер відділу продажів Стів Юнгханс та керівник відділу запчастин Крістоф Хайм, а також механік сервісного відділу Мартін Норманн . Організатором виступив колектив «Полтава- СКІ».

  

На презентації представники «Kässbohrer Geländefahrzeug AG» розповіли про історію компанії, сьогоднішньому ринку снігоущільнюючі техніки, де лідером залишається ратрак «PistenBully». Директор «Полтава-СКІ» Антон Антонович Фалтинський доповнив розповідь німецьких колег особливостями продажу і сервісу снігоущільнюючої техніки в Україні. Нагадаємо, гірськолижна сфера тут знаходиться в процесі розвитку, а значить і ринок продажів ратраків зростатиме.

Практична частина, яку проводив Мартін Норман, дозволила відвідувачам гірськолижного комплексу побачити значні можливості ратрака «PistenBully 300». Увечері всіх відвідувачів заходу чекала розважальна програма. Висловлюємо подяку нашим німецьким партнерам з «Kässbohrer Geländefahrzeug AG», а також директору ТОВ «Драгобрат» Георгію Бідному.