Інструктаж водіїв-механіків для ратраків «PistenBully»

Компанія «Полтава-СКІ» і фірма «KässbohrerGeländefahrzeugAG» приділяють велику увагу не тільки продажам снігоущільнюючих машин і устаткування, але правильному, технічно грамотному їх використанню на гірськолижних комплексах. Саме тому наші фахівці спільно проводять тренінги та навчальні курси для водіїв і механіків ратраків «PistenBully».

11-13 грудня на гірськолижному комплексі « Драгобрат» в Закарпатській області України відбувся тренінг - інструктаж водіїв і механіків снігоущільнюючих машин. На заході були присутні фахівці з різних гірських баз України. Інструктував всіх бажаючих пан Мартін Норманн - фахівець фірми «KässbohrerGeländefahrzeugAG» з багаторічним стажем роботи водієм і механіком ратрака. Він працював на Південному полюсі Землі в Антарктиді, отримавши величезний досвід обслуговування подібних машин в екстремальних умовах.

 

Всі учасники інструктажу мали можливість ознайомитися з технічними особливостями снігоущільнюючих машин «PistenBully», пройти ряд практичних занять на ратраці 300-ї серії (підготовка траси для лижників). Учасники могли на власному досвіді оцінити переваги техніки «Kässbohrer», її надійність, простоту управління і високу економічність.

ПП «Полтава-СКІ» дякує німецьким партнерам з «KässbohrerGeländefahrzeugAG», а також директору гірськолижного комплексу «Драгобрат» Георгію Валентиновичу Бідному за допомогу в організації та проведенні заходу.