ІІІ етап змагань Кубка Українського гірськолижного клубу на Драгобраті

Інжинірингово-будівельна компанія «Полтава-СКІ» неодноразово брала участь у гірськолижних змаганнях в якості організатора та спонсора. Адже для нас важлива не тільки якість гірськолижної інфраструктури, а й культура її використання в Україні, як працівниками рекреаційних комплексів, так і самими туристами. Ми прагнемо до поліпшення сервісу і кращому розумінню процесу розвитку індустрії.

Драгобрат - найбільш високо розташований український гірськолижний комплекс, що надає відпочиваючим повний асортимент відпочинку в горах, включаючи фрірайд з вершин Жандарми і Близнюки. 13-15 квітня 2007 тут відбувся ІІІ етап змагань за Кубок Українського гірськолижного клубу для спортсменів, ветеранів та любителів гірськолижного спорту. За призи змагалися більше 100 лижників з усіх куточків України. «Полтава-СКІ» є організатором і спонсором даного заходу. Крім цього компанія виставила на змагання своїх учасників.

Ми від усієї душі вітаємо переможців ІІІ етапу, а тим, хто цього року не отримав призових місць, хочемо побажати перемог у нових звершеннях в майбутньому!